Yükleniyor

Kaş Kalkan Havuz Malzemeleri

kas-kalkan-havuz-malzemeleri

Temiz ve bakımlı bir havuz hayali kuruyorsanız Kaş Kalkan Havuz Malzemeleri ni inceleyebilirsiniz. Web sitemizden kolay ve pratik bir şekilde satın alabileceğiniz ürünler kısa sürede adresinize teslim edilecektir.

Havuzlar yaz aylarının vazgeçilmez mekânları arasındadır. Kapalı ve açık havuzlar olarak ikiye ayırabileceğimiz havuzların periyodik olarak bakıma ve temizliğe ihtiyacı olduğu da bir gerçektir.

Havuzun her zaman temiz ve bakımlı olmasını istiyorsanız havuz malzemelerini eksiksiz olarak temin etmeniz gerekir. Temin edeceğiniz havuz malzemeleri ile havuz temizlik ve bakımı kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Havuzun bakımının zaman almadan gerçekleştirilmesi için havuz malzemeleri, kullanımı zorunlu olan malzemelerdendir.

Havuz malzemeleri Kaş Kalkan olarak arkadaşımız olan İzmir havuz malzemeleri hakkında buradan https://dreampool.com.tr/izmir-havuz-malzemeleri/ bilgi sahibi olabilirsiniz

.Havuz sahipleri ya da havuz işletmelerinin sıklıkla tercih ettikleri havuz malzemeleri aşağıdadır.  

Havuz Filtre Sistemi

Havuzun içerisinde insan derisi, saç, kıl ya da böcek gibi insanların görmekten hoşlanmayacağı maddeler görülebilir. Bunların havuzdan temizlenmesi için havuza güçlü bir filtre sistemi kurulması gerekir. Kurulan sistem etkili bir süzülme sağlayacak ve havuzu yabancı cisimlerden arındıracaktır.

Havuz Kepçesi

Havuzun yüzey temizliği için son derece ideal bir malzeme olan havuz kepçesi ile kısa sürede havuzun yüzey temizliğini sağlayabilirsiniz. Havuzun yüzey kısmındaki kaba pislikler filtreye ulaşmadan kepçe yardımı ile kısa sürede temizlenebilir.

Havuz Süpürgesi

Havuzun bulunduğu mekânın pratik bir şekilde temizlenebilmesi için havuz süpürgesinin temin edilmesi gereklidir. Söz konusu malzeme ile havuzun etrafındaki ayak izleri, dökülen yiyecekler ya da havuzdan taşan suyun temizlenmesi mümkün olabilir. Söz konusu malzemenin suyu emme özelliğinden de istifade ile çok daha işlevsel bir kullanım sağlanabilir.

Havuz Pompası

Havuzun sistemli bir şekilde faaliyetini sürdürmesi için kaliteli bir havuz pompasına ihtiyaç vardır. Kaş Kalkan Havuz Malzemeleri arasından temin edilecek havuz pompası ile uzun süre sorunsuz bir devir daim sistemi kurulabilir. Kaliteli bir pompa yardımı ile havuza her su pompalamasında temiz su gönderilir.

Havuz Izgarası

Havuzdaki büyük problem sahalarından biri, havuzdan dışarı taşan su miktarıdır. Söz konusu taşan su etrafta su birikintisi oluşturacak ve insanların kayıp düşmesi gibi olumsuzlukların oluşmasına neden olacaktır. Havuzun çevresine havuz ızgarası tesis edilerek havuzu kullanan insanların kayıp düşme riski minimize edilmiş olur.

Havuz Kimyasalları

Havuzu kullanan insanların sayısı ne kadar fazla olursa havuzda o kadar kısa sürede sağlıksız koşullar oluşur. Düzenli kimyasal uygulaması ile havuzdaki sağlıksız koşullar kısa sürede ortadan kaldırılabilir.

Havuza kurulacak ölçüm mekanizması ya da pratik havuz ölçüm kitleri ile havuz suyunun analizi yapılabilir. Yapılan analiz sonunda hangi kimyasalın havuza tatbik edilmesi gerektiğine karar verilebilir.

Yapılan analiz sonunda havuzun PH seviyesi ölçülecek ve sudaki klor miktarı ortaya çıkacaktır. Bu sayede havuzda hangi oranda klor ve PH düşürücü takviyesi yapılması gerektiğine karar verilebilir. Bunun yanında çöktürücü ya da yosun önleyici gibi kimyasallar da çok etkili olacaktır.  

Havuz kimyasalları nı görebilmek için https://dreampool.com.tr/havuz-kimyasallari/ buraya tıklayınız.

Yorum Bırak

Havuz kimyasalları üreticisi olan Sinada Kimya’nın markasıdır. 2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan Onay alınmıştır.

Bitez / Bodrum
(Pzt. - Cum)