Yükleniyor

About Us

Hakkımızda

Dreampool, 2018 yılı tarihinden itibaren ” Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’ndan Onaylıdır ” unvanına sahip olması ile birlikte Havuz sektöründe modern, güncel ve yenilikçi gelişmeleri takip ederek kendi bünyesindeki mal ve hizmetlere uygulayan Havuz kimyasalları markası’dır.
Havuz kimyasalları üreticisi olan Sinada Kimya’nın markasıdır. 2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan Onay alınmıştır. Türkiye’de bulunan Yüzme havuzu sektörüne hızlı ve başarılı bir şekilde adapte olmuştur. Kendine has kalitesi ile sektöründe bulunan firmaların da mal ve hizmetlerinde kaliteleşmeyi artırmış ve hızlandırmıştır. Havuz kimyasalları konusunda kısa zamanda ilgilileri tarafından ilgi odağı olup büyük talep almıştır.

Müşteri Memnuniyeti
Uygun fiyat
Kaliteye önem veren
Çevreye duyarlı
Katma değer üreten

Bakanlık Onaylı Havuz Kimyasalları

Vizyon

Sadece en iyisi mi? “Ya en iyisini yapacaksın ya da hiç yapmayacaksın.”

Misyon

Sağlıklı havuz suyu eşliğinde mutlu tatiller yaptıran dünyaca ünlü havuz markaları yaratmak.

Değerlerimiz

Teknolojiyi takip ederek ürünlerimize en başarılı şekilde entegre etmekte tutkuluyuz. Cumhuriyet ve demokrasi değerlerine kuvvetli bağlıyız, çağdaşız. İhracat kapasitemiz ile bu cennet vatanımıza, büyük devletimizin ekonomisine katma değer sağlamada, alıcı ve tüketicide olumlu intiba bırakmada iddialıyız. Sinada Kimya’yı tercih eden değerli insanlarımızın gözünde kurumsal, şeffaf, anlayışlı yönetim ve finansal sürdürülebilirlikte güveniliriz.

Türkiyenin Yeni, Kaliteli ve Modern Havuz Markası DREAMPOOL

DREAMPOOL, İLK SEZONUNDA İLGİ ODAĞI OLMAYI BAŞARDI

DREAMPOOL, Havuz kimyasalı sektöründe yeni marka olmasına rağmen Tüm Beğenileri,Dikkatleri ve Takdirleri üzerinde toplayarak İLGİ ODAĞI OLDU

DREAMPOOL Havuz Kimyasal markası, 2019 da havuz sektörüne katılmış olmasına rağmen Türkiye’nin birçok şehrinde beklenilenden yoğun arz ve talep ile havuz kullanıcılarını kısa sürede memnun etmeyi başardı

Havuz-market Topluluğu olarak bizler de sizin için Dreampool Havuz Kimyasalı markasının ürünlerini ve diğer havuz malzemelerini en uygun fiyata, adrese teslim kargo ve kolay ödeme yöntemleriyle satışa sunduk.

DREAMPOOL Havuz Kimyasalları ve Malzemeleri Fiyatları ve Özellikleri

Sanal Havuz Sektöründe en ucuz ve en kaliteli, yeni olmasına rağmen Türkiye’de ilgi odağı havuz kimyasallarından olan Dreampool markasını Havuz-market mağazamızda satmakdan mutluluk duyuyoruz.

Yüzme ve süs Havuzları eskiden lüks olarak görülüyordu Fakat şuanda sanki zorunluluk hissiyatını insanlara hissettirmiştir ve çok daha fazla tercih edilmeye başlamıştır.

Yüzme ve süs Havuzlarında, önce sağlık açısına daha sonra görünüme değer vermemiz gerekiyor. Havuz Suyunun salgın hastalıklara sebep olmaması, yani bakterilerden temizlenmiş olması gerekmektedir.Ayrıca suyun görünümü berrak ve temiz olmalıdır. Kısaca havuz suyu, içme suyu niteliğinde olmalıdır.

Bu nokta da devreye Sağlık Bakanlığı Onaylı SİNADAPOOL ve DREAMPOOL havuz kimyasal markaları girmektedir.

Bu şartların sağlanması için havuz kloru , pH düşürücü, havuz asidi, yosun önleyici, parlatıcı ve çöktürücü ürünleri, sürekli ve düzenli olarak bilinçli bir şekilde uygulanmalıdır. Yüzme ve süs Havuzu suyunun dezenfeksiyon amaçlı kullanılan SİNADA ve DREAM sıvı klor, toz klor, granül klor, tablet klor ve multi tablet klor ürünleri havuzunuzda sağlık açısından çok faydalıdır.

Yüzme ve süs Havuzlarında yosun oluşumuna karşı düzenli klorlama(Sıvı,toz, granül, tablet) ve yosun önleyici (SİNADA & DREAM ALGİSİD) kullanmak sağlıklı ve temiz havuz için çok önemlidir.

Havuz Kum Filtrelerinde depolanamayan çok ince partiküller, zamanla havuz suyunda birikerek havuzun temizliğini kaybetmesini ve akşam havuz lambalarının çevresinde göze güzel gözükmeyen (uçuşan parçacıklar şeklinde) görüntülere yol açmaktadır.

Topaklayıcı (Havuz Parlatıcısı) kimyasalı kullanımı ile bu küçük partiküller, büyük hacimli topaklar şeklinde bağlanır, havuz kenarı savak ızgara kanallarından dışarı aktarılabilir ve filtrede tutulabilir konuma getirilir.

Havuz kimyasalları üreticisi olan Sinada Kimya’nın markasıdır. 2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan Onay alınmıştır.

Bitez / Bodrum
(Pzt. - Cum)