Yükleniyor

Fethiye Havuz Malzemeleri

Havuzun her daim temiz ve sağlıklı olarak faaliyet göstermesini istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Fethiye Havuz Malzemeleri ni eksiksiz olarak temin etmektir. Aldığınız ürünler kısa süre içerisinde adresinize gönderilecektir. Ürünlere sonra temiz ve bakımlı havuzlara sahip olmak artık hayal değil.

Havuz sayısının her geçen gün biraz daha arttığı günümüz dünyasında temizlik ve bakımı yapılması gereken havuzların da sayısının fazla olduğu bir gerçektir. Hal böyle iken havuzun temizlik ve bakımı için sahip olunması gereken havuz ekipmanlarının sayısı da fazladır.

Web sitemizdeki havuz ekipmanlarını temin ederek havuz temizlik ve bakımını çok kısa sürede pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Havuz malzemeleri Kuşadası olarak arkadaşımız olan İzmir havuz malzemeleri hakkında buradan https://dreampool.com.tr/izmir-havuz-malzemeleri/ bilgi sahibi olabilirsiniz.

Havuzun türüne ve niteliğine göre sahip olunması gereken havuz malzemeleri farklı çeşitlerde olsa da genel olarak kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir.

Havuz Izgarası

Havuzdaki en büyük problem, havuza girenlerin dışarıya taşırdığı su olabilir. Dışarıya taşan su, zaman zaman insanların kayıp düşmesine neden olabilir. Oluşan kötü görüntünün yanında emniyet kapsamında da alınan tedbirler gereği havuzun etrafına havuz ızgarası döşetmek gerekebilir. Bu sayede hem havuzun etrafındaki kötü görüntü ortandan kaldırılmış olur, hem de insanların kayıp düşmesine yönelik tedbir alınmış olur.

Havuz Süpürgesi

Havuzun etrafında zaman zaman su birikintisi ya da insanların hareket etmesinden kaynaklı kirlenmeler olabilir. Bu kötü görüntünün süratle yok edilmesi için havuz süpürgesine ihtiyaç vardır. Söz konusu malzeme ile havuzdaki kötü görüntü kısa sürede ortadan kaldırılabilir. Aynı zamanda söz konusu malzemenin sıvıyı emme özelliğinden de yararlanarak etraftaki su birikintileri yok edilebilir.

Havuz Kepçesi

Havuzun yüzey kısmındaki yabancı cisimler kimi zamanlar çok kötü bir görüntü oluşturabilir. Bu kötü görüntü hem müşterilerinizi, hem de sizi olumsuz anlamda etkileyecektir. Sahip olacağınız havuz kepçesi ile havuzdaki yabancı cisimler kısa sürede, pratik bir şekilde yok edilebilir.

Havuz Filtresi

Havuz suyunda sürekli süzülme mekanizması oluşturmak için havuz filtresine ihtiyaç vardır. Bahse konu filtre ile havuz suyu, yabancı maddelerden arındırılabilir. Süzülerek havuzun filtresinde kalan pislikler kolayca havuzdan atılabilir.  

Havuz Pompası

Havuz suyunun filtre yardımı ile süzülmesinden sonra su, havuz pompası yardımı ile tekrar havuza gönderilir. Bu sayede havuza her zaman temiz su pompalanmış olur. Havuzdaki temizlenmiş su nedeniyle insanlar her zaman sağlıklı suyun içinde yüzmüş olurlar.

Havuz Kimyasalları

Havuz kimyasalları üretici SİNADA firmasının ikinci markası olan Dreampool, kaliteli mal ve hizmete sahiptir. Havuzun dolu iken bakımının yapılması maksadıyla havuz kimyasallarına ihtiyaç duyulur. Havuz suyuna tatbik edilen kimyasallar, kısa sürede suyun içindeki mikropların ölmesine neden olur. Mikroplardan arındırılmış su, insanların kullanımına elverişli hale getirilmiş olur.

Havuzun hangi kimyasala ihtiyacının olduğunun belirlenmesi için havuz suyunun analiz edilmesi gerekir. Yapılan analiz sonunda havuzda hangi kimyasala ihtiyaç duyulduğuna karar verilir. Fethiye Havuz Malzemeleri arasında ihtiyaç duyduğunuz tüm kimyasalları bulabilirsiniz.

Havuz kimyasalları nı görebilmek için https://dreampool.com.tr/havuz-kimyasallari/ buraya tıklayınız.

Yorum Bırak

Havuz kimyasalları üreticisi olan Sinada Kimya’nın markasıdır. 2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan Onay alınmıştır.

Bitez / Bodrum
(Pzt. - Cum)